Bägare i sterlingsilver

355845

BÄGARE, sterlingsilver, Tyskland, omkring 1900, norsk typ, invändigt förgylld, höjd ca 13 cm, vikt ca 102 g

Skador och lagningar

Silver

Monter 27

Bägare i sterlingsilver

Budhistorik (2 bud)

2279065
2274686

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.