Emaljskyltar 4 st

355844

EMALJSKYLTAR, 4 st, bl.a. Tullkammaren och Generaltullstyrelsens kameral byrå, varierande mått, största ca 25x50 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 2

Emaljskyltar 4 st
Budhistorik (27 bud)
2283963
2 600
2284014
2 400
2283963
2284011
2283963
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.