Emaljskyltar

355843

EMALJSKYLTAR, 4 st, bl.a. Tullförvaltare och Tullexpeditionen
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 31

Emaljskyltar
Budhistorik (17 bud)
2284756
2 800
2284843
2 800
2284756
2 600
2284829
2 400
2284756

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.