Emaljskytlar 4 st

355842

EMALJSKYLTAR, 4 st Tullstation ca 23x33 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 31

Emaljskytlar 4 st
Budhistorik (10 bud)
2280722
750
2284491
700
2280722
650
2284485
600
2280722
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.