Skyltar 9 st

355840

SKYLTAR, 9 st, porslin, Rörstrand, ca 11x17,5 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador, lagningar

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Monter 31

Skyltar 9 st

Budhistorik (17 bud)
2285203
2 400
2285185
2284030
2284110
2284030
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.