Skyltar 2 st

355839

SKYLTAR, 2 st, Tullbevakningsstation, bemålad plåt, 40x59 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 3

Skyltar 2 st
Budhistorik (16 bud)
2283405
2282876
1 900
2282876
1 700
2283404
1 600
2282876

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.