Väggpendyl empirestil

355837

VÄGGPEBDYL, 1900-tal, empirestil, förgylld och bronserad, Vesterstrand, höjd 73 cm, nyckel och pendel finns

Lagningar

Klockor/Ur

Rum 14

Väggpendyl empirestil

Budhistorik (9 bud)
2279782
1 700
2279453
1 600
2278867
2279452
2278867

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.