Emaljskyltar

355836

EMALJSKYLTAR, 7 st, från Kustbevakningen, fartygssektionen, ovala, 11,5x17 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 31

Emaljskyltar
Budhistorik (11 bud)
2279926
2268060
2268060
900
2279922
850
2268060
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.