Emaljskyltar

355832

EMALJSKYLTAR, större parti, nummerskyltar, oval med till stor del nummer, ca 4x5,5 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 31

Emaljskyltar
Budhistorik (24 bud)
2285194
1 900
2284026
1 800
2285169
1 800
2284026
1 700
2285150
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.