Golana armbandsur i 14 k guld

355828

GOLANA, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960/70-tal, mekaniskt urverk, läderarmband med spänne i gulmetall, diameter 34 mm

Smärre slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Golana armbandsur i 14 k guld

Budhistorik (15 bud)
2279179
2279178
2279178
1 700
2278991
1 600
2278334

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.