Helena Larsson oljemålning

355825

HELENA LARSSON (född 1949): Stubbe i landskap, signerad och daterad H Larsson 1985, olja på pannå, 61x50 cm.

Tavelvagn 32

Helena Larsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2277669
550
2276542
500
2276542
2275940
2274680

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.