Lars Matson oljemålning

355823

LARS MATSON (1933-94): "Nysnödag", signerad och daterad Lars Matson -84, olja på pannå, 61x46 cm

Lars Matson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
2285108
2 800
2285103
2 600
2285101
2 400
2285093
2285089

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.