Ånglok S 870 Märklin

355817

MÄRKLIN ÅNGLOK med tender, spår Ho, nr S 870, 1950-tal, urverksdrivet

Slitage

Diverse, Leksaker

Monter 27

Ånglok S 870 Märklin

Budhistorik (7 bud)
2275522
2279248
2275522
600
2274289
550
2265957
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.