Emaljskyltar

355815

EMALJSKYLTAR, 5 st., Tullkammare, 2 st, Tullstation 2, Tullexpedition 33x23 resp 9x35 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 31

Emaljskyltar
Budhistorik (16 bud)
2284343
2 600
2284368
2 400
2284343
1 900
2283143
1 800
2281795
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.