Marie-Louise Ekman färglitografi

355804

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition, signerad och daterad M L Ekman 2001, 151/220, färglitografi, ca 45 x 60 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (19 bud)
2278643
4 800
2278633
4 600
2278624
4 400
2278632
4 200
2278624

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.