Portföljer

355802

DOKUMENTPORTFÖLJER, 2 st, i läder, 1800-tal, en märkt Generaltullstryrelsen, en märkt "Stommen"

Slitage

Diverse

Rum 2

Portföljer

Budhistorik (20 bud)
2284672
1 600
2284660
2284669
2284660
1 400
2284657
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.