Inger Kihlman torrnål

355800

INGER KIHLMAN (1933-98): aquatint, signerad, daterad -98, provtryck lll, 24x30 cm

Inger Kihlman torrnål
Budhistorik (1 bud)

2291751
2016-01-29 21:36:41

2016-01-30 kl 21:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.