Camilla Pyk oljemålning

355798

CAMILLA PYK (född 1966): Figurkomposition, signerad C Pyk, olja på duk, ca 101 x 101 cm, oramad

Rum 20

Camilla Pyk oljemålning

Budhistorik (50 bud)
2279743
21 000
2279736
20 000
2279740
20 000
2279736
19 500
2279733
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.