Erik Törning oljemålning

355797

ERIK TÖRNING (född 1928-2001): Landskap, signerad Erik Törning, olja på duk, 64,5x85 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Törning oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2295042
2016-01-30 21:11:53
500

2016-01-30 kl 21:20
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.