Biblioteksstage

355795

BIBLIOTEKSSTEGE, sekelskifte 1900, 3-steg, faner i mahogny, skinnbeklädda steg, fack och låda, höjd ca 67, 47x69 cm

Slitage, skinn med fläckar

Rum 22

Biblioteksstage

Budhistorik (37 bud)
2278906
3 800
2279164
3 800
2278906
3 600
2278971
3 600
2278906
3 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.