Byrå rokokostil

355793

BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, 3-lådig, förgyllda beslag, faner i mahogny, höjd ca 79, 102x55 cm

Skador, fanérbortfall, nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Beslag samt lösa bitar medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 8

Byrå rokokostil

Budhistorik (32 bud)
2279592
6 000
2279589
5 800
2279588
5 600
2279104
5 400
2279587
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.