Eva Ljungdahl oljemålning

355790

EVA LJUNGDAHL (född 1946): "Bäcklandskap", monogramsignerad EE, olja på duk, 29x38 cm

Visa på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Eva Ljungdahl oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2294876
2277009

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.