Sven Ljungberg litografi

355788

SVEN LJUNGBERG (född 1913): Barnen vid grinden, grafiskt blad, signerad Sven Ljungberg, uppl 240/260

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Sven Ljungberg litografi
Budhistorik (2 bud)

2295107
2291768

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.