Madeleine Carpentier

355787

MADELEINE CARPENTIER (1865-1949); Högläsning, signerad Madeleine Carpentier, blandteknik på papper, 91x70 cm;
Restaurerad hos konservator Helen Skinner

Lagning

Rum 16

Madeleine Carpentier

Budhistorik (8 bud)
2278838
5 400
2277471
5 200
2277471
4 200
2276805
2276804
3 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.