Märklin Ho

355783

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, Spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ellok CE 800m , ånglok TM 800, 4 personvagnar, bagagevagn, 4 godsvagnar, övergång, 5 växlar samt ca 60 rälsbitar, dessutom medföljer transformator från Fleischmann samt en tunnel och märklinkatalog 1960/61

Funktioner ej testade, skador

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Rum 7

Märklin Ho

Budhistorik (13 bud)
2279661
2279659
850
2279658
2279657
750
2278840
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.