Karmstolar Louis XVI

355780

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis XVI stil, förgylld dekor, sitthöjd 43 cm

Rangliga, lösa armstöd

Rum 16

Karmstolar Louis XVI

Budhistorik (10 bud)
2274694
3 200
2278548
2274694
2 800
2276244
2 600
2274694
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.