Oljemålning Venedig

355778

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Utsikt över Canal Grande Venedig, signerad monogramsignerad RR, olja på duk, 64x76 cm; oramad

Kackeleringar

Fack 24

Oljemålning Venedig

Budhistorik (25 bud)
2279780
2 400
2275022
2279779
2275022
1 900
2279778
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.