Spegel med konsolbord

355776

SPEGEL MED KONSOLBORD, gustaviansk stil, förgylld, stenskiva, spegelns höjd 240 x 80, bordets höjd 42, 82 x 30 cm

Pastellage med skador, lös del

Diverse, Speglar

Spegel med konsolbord

Budhistorik (35 bud)
2279227
6 800
2279226
6 600
2279210
6 400
2279204
6 200
2279193
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.