Ljuskrona 1900-talets andra hälft

355773

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, Maria Theresiatyp, förgylld stomme, dekordelar delvis i plast, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 40, diameter 45 cm

Ngn enstaka prisma saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Budhistorik (2 bud)

2275724
2275698

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.