Oidentifierad konstnär oljemålning

355769

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Flickporträtt, osignerad, olja på duk, 57 x 47 cm, spännram märkt Fischer

Mindre duk hål och ytskador

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
2278907
1 900
2278905
1 800
2271798
1 700
2278899
1 600
2271798

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.