Cornelius läskkyl Coca-Cola

355766

CORNELIUS, läskkyl, 1900-tal, "Drink Coca-Cola", höjd 88, 79x57 cm

Ej komplett, lösa delar, skador, fungerar enligt kund

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Cornelius läskkyl Coca-Cola

Budhistorik (4 bud)

2277086
650
2276201
600
2270847
500
2267186

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.