Matsalsgrupp gustaviansk stil

355757

MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, delvis bronserad, nyckelbussningar i mässing, bestående av matbord, stolar, skåp, hörnskåp, 2 iläggsskivor, bordets mått höjd, skåpets mått höjd ca 175, 125x47, hörnskåpets mått höjd ca 180, 100x65 cm, nyckel finns

Smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar o slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 20

Matsalsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
2280476
4 400
2267909
4 200
2267908
3 200
2267907
2267906

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000