Peter Dahl Farmors hus

355732

PETER DAH (född 1934): Farmors Hus, signerad Peter Dahl, 316/375, färglitografi, 43x29 cm

Fack 51

Peter Dahl Farmors hus
Budhistorik (16 bud)
2279624
2278072
2278072
950
2278275
900
2278072
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.