Peter Dahl Farmors hus

355731

PETER DAHL (född 1934): Farmors Hus, signerad Peter Dahl, 316/375, färglitografi, 43x29 cm

Fack 36

Peter Dahl Farmors hus
Budhistorik (17 bud)
2280010
2279202
2278603
950
2279201
900
2278603
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.