Vitrinskåp

355729

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, englelsk stil, beslag i gulmetall, höjd ca 185, 80x28 cm

Slitage, saknar glashyllor

Rum 18

Vitrinskåp

Budhistorik (11 bud)
2279465
750
2277820
700
2279270
650
2277820
600
2273960
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.