Oljedepå ESSO

355728

OLJEDEPÅ, 1940-tal, Esso, handvevad, märkt Ljungmans 326-1, rödlackerad, höjd ca 70 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 5

Oljedepå ESSO

Budhistorik (31 bud)
2280154
2280153
2 800
2280152
2 600
2280150
2 400
2280149

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.