Karmstolar 1 par

355726

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk still, gråmålade, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Rum 22

Karmstolar 1 par

Budhistorik (20 bud)
2279151
3 800
2279148
3 600
2279068
3 400
2279146
3 400
2279068
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.