Karmstolar 1 par

355725

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, sitthöjd ca 41 cm

Slitage

Rum 4

Karmstolar 1 par

Budhistorik (20 bud)
2279984
5 200
2279977
5 000
2279983
4 800
2279977
4 600
2279982
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.