Oidentifierad konstnär ruinlandskap

355720

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Ruinlanskap med figurer, blandteknik, otydligt signerad, ca 13,5x19,5 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Budhistorik (1 bud)

2273098
2016-01-21 15:48:57

2016-01-24 kl 10:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.