Cafébord

355716

CAFÉBORD, 1900-talets första hälft, skiva i marmor, centralfot i bemålat gjutjärn, höjd ca 79, diameter 54 cm

Slitage, skiva med mindre skador och fläckar

Diverse, Möbler

Rum 5

Cafébord

Budhistorik (20 bud)
2278989
1 800
2278980
1 700
2278988
1 700
2278980
1 300
2278958

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.