Johan Herbert vy mot slussen och skeppsbron

355711

JOHN HERBERT, Slussen, signerad, olja på pannå, 87x62 cm

Budhistorik (35 bud)
2295760
3 600
2295748
3 400
2295723
3 200
2295747
3 200
2295723

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.