Nils Kölare serigrafi

355709

NILS KÖLARE (1930-2007): färgserigrafi, signerad, daterad -88 N Kölare, 13w/200, 57x46,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Nils Kölare serigrafi
Budhistorik (8 bud)
2293444
700
2294411
650
2293444
600
2294409
550
2293444
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.