Poul Rönne oljemålning

355707

POUL RÖNNE (KAI DREWS, Danmark 1884-1964): Interiör, signerad Poul Rönne, olja på duk, 38x33 cm

Fack 40

Poul Rönne oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2279157
950
2278585
900
2276610
850
2278583
2276610
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.