John Broberg oljemålning

355706

JOHN BROBERG (1892-1979) otiv från Paris, signerad och daterad John Broberg Paris -22, olja på pannå, ca 26x34 cm

Oramad, färgbortfall vid kant

Fack 20

John Broberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2279048
850
2275627
2279047
2275627
750
2279040
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.