john Broberg självporträtt

355704

JOHN BROBERG (1892-1979): Självporträtt, osignerad, olja på duk, ca 62x48 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Rum 6

john Broberg självporträtt

Budhistorik (39 bud)
2279419
11 000
2279416
10 500
2279417
10 500
2279416
8 400
2279402
8 200

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.