Krita 1800-tal

355703

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, monogramsignerad och daterad AB 1884, krita, ca 28x49 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Krita 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
2280118
2280111
950
2280113
900
2280111
850
2280110

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.