Ivar Södergren akvarell

355702

IVAR SÖDERGREN (född 1949): Komposition, signerad och daterad Ivar Södergren 1989, akvarell, ca 12x16 cm

Monter 27

Ivar Södergren akvarell

Budhistorik (2 bud)

2279466
2274920

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.