Robert Gallon

355698

ROBERT GALLON (1845-1925): Landskapsmotiv signerad R. Gallon, olja på duk, 51x79 cm

Mindre dukskador

Rum 6

Robert Gallon

Budhistorik (16 bud)
2279572
5 200
2279570
5 000
2279565
4 800
2279563
4 600
2279557
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.