Sextant

355693

SEXTANT, 1700/1800-tal, mässing, ebenholts och elfenben, graverad dekor, längd 44 cm
PROVENIENS: Tullverket

Delar saknas troligen

Diverse, Nautica/Technica

Monter 31

Sextant

Budhistorik (4 bud)

2285112
2280470
1 400
2272582
2268344

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.