Våg i mässing

355681

BALANSVÅG, mässing, 1900-talets första hälft, fodral i ek, totahöjd ink fodral 35 cm
PROVENIENS: Tullverket

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Våg i mässing

Budhistorik (13 bud)
2284636
850
2284621
2284566
750
2284615
700
2284566
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.